Sklep zielarski Herbarium


 

Posiadamy status sklepu zielarsko-medycznego i jesteśmy na rynku od sierpnia 1999 r.

 

Zajmujemy się sprzedażą ziół , mieszanek ziołowych , różnych preparatów pochodzenia naturalnego, herbat zdrowotnych i owocowych , miodów , olejków eterycznych i kosmetyków na bazie ekstraktów z roślinnych.

Chcielibyśmy, aby sklep spełniał formę nie tylko leczenia uzupełniającego, które w niektórych przypadkach schorzeń dzisiejszej cywilizacji jest konieczne, ale także pomagał w dużym stopniu alternatywnie medycynie konwencjonalnej, która jest dla wielu osób podstawowym źródłem leczenia.

Inspiracją do założenia naszego sklepu było skuteczne wyleczenie z ciężkiego schorzenia mieszankami ziół oraz chęć pomocy i porad osobom potrzebującym. Choć z wykształcenia jestem rehabilitantką – fizjoterapeutką to jednak ukończona specjalizacja z ziołolecznictwa wyzwoliła we mnie prawdziwą sztukę pomocy ludziom chorym, którzy wierzą w moc ziół, a połączenie tych dwóch specjalizacji pozwala mi w sposób fachowy łączyć dwie niezależnie a jakże mające dużo wspólnego dziedziny medycyny.

Nasze porady mają charakter fachowy, a polega to na tym, że traktujemy klienta indywidualnie podchodząc do każdego przypadku osobno biorąc pod uwagę cały organizm, a nie tylko jego konkretne schorzenie. Psychika, sposób odżywiania są równie ważne jak dolegliwości typu fizycznego i mają wpływ na konkretne choroby i złe samopoczucie.